ПЕРЕВАГИ ЖИТТЯ
У ТАУНХАУС МІСТЕЧКУ
ІНФРАСТРУКТУРА
Зупинка транспорту
2 хвилини пішки
Супермаркети та ринок
8 хвилин пішки
ТЦ «Глобал»
10 хвилин
Кафе/ресторани
10 хвилин
Школа/дитячий садочок
6хвилин
Медичні заклади
5 хвилин
Спортивний комплекс
10 хвилин пішки
МІСТЕЧКА IHOUSE
IHOUSE Quadro будується осторонь великих транспортних магістралей і промислових підприємств і водночас за 5 хвилин їзди від центру міста.

Поруч ходит маршрутка прямо до центру міста.
За продуктами до найближчого продуктового мінімаркету 8 хвилин пішки, а на відстані 3-4 хвилини їзди на авто розташовані магазини, супермаркети «Квартал», Billa, «АТБ-Маркет» та ринок «Хмельники»
За 5-7 хвилин на авто можна доїхати до Сінного ринку або супермаркету Metro, за 10 хвилин – до ТРЦ «Глобал» з галереєю магазинів, кількома гіпермаркетами побутової техніки, відділенням банку, багатозальним кінотеатром, дитячою розважальною зоною, катком, контактним зоопарком, фуд -зоною та продуктовим супермаркетом «Ашан».
З медичних закладів за 5 хвилин їзди від IHOUSE Quadro розташовані центральна міська лікарня №2, дитяча поліклініка Богунського району та поліклініка Сімейного Лікаря.
Недалеко від нашего будинку знаходяться багато затишних ресторанів та кафе, де ви зможете смачно пообідати та приемно провести час за чашечкою смачної кави.
З дитячих дошкільних закладів найближчі від IHOUSE Quadro - дитячі садки №41, №52 та №71 за 6-8 хвилин їзди. Діти старшого віку зможуть піти до першого класу чи продовжити освіту у найближчій муніципальній школі №15, до якої 4 хвилини на авто.
На тренування за 5-7 хвилин на авто можна доїхати до спортивного комплексу «Олімпія», фітнес-центру «СПОРТGO», спортивного залу Xtreme або спортклубу YESport. Також в 10 хв на авто знаходиться Спорт Лайф з великим бассейном.
ЗАГАЛЬНИЙ ВИГЛЯД
ТА ГЕНПЛАН МІСТЕЧКА
ПЛАНУВАННЯ БУДИНКІВ
1 ПОВЕРХ
2 ПОВЕРХ
3 ПОВЕРХ
Загальна площа будинку (130 m²)
БАЖАЄТЕ ПОБАЧИТИ ВСЕ НА ВЛАСНІ ОЧІ?
ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ НА ПЕРЕГЛЯД ТА ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ВАШИМ МАЙБУТНІМ БУДИНКОМ ОСОБИСТО
УМОВИ ПРИДБАННЯ
Розстрочка
Розтермінування до 12 місяців
початковий внесок 50 % від вартості таунхауса

Подробиці про додаткові ремонтні послуги, які надає наша компанія, ви можете дізнатися за телефонами, вказаними на сайті, або при зустрічі з менеджером відділу продажу.
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ
РЕМОНТ
СУЧАСНЕ
ПОДВІР'Я
МАНГАЛЬНІ
ЗОНИ
ОБЛАШТУНОК
ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ
ДОДАТКОВІ РЕМОНТНІ ПОСЛУГИ
ИДЕАЛЬНЕ ДОПОВНЕННЯ ДЛЯ ВАШОЇ ОСЕЛІ
Ваше ім'я
Номер телефону
ЗАПРОШУЄМО НА ПЕРЕГЛЯД
вашого майбутнього!
КОНТАКТИ