ПЕРЕВАГИ ЖИТТЯ
У ТАУНХАУС МІСТЕЧКУ
ІНФРАСТРУКТУРА
Зупинка транспорту
2 хвилини пішки
"АТБ-Маркет" та "Фора"
5 хвилин пішки
ТРЦ "Республіка Парк"
10 хвилин пішки
Кафе/ресторани
5 хв на авто
Школа/дитячий садочок
5 хвилин пішки
"Епіцентр", "Аракс" та iн.
10 хвилин пішки
"ВДНГ"
10 хвилин пішки
МІСТЕЧКА IHOUSE
2 хвилини пішки
автобус номер 75, який їде через метро Теремки, метро Іподром та метро Виставковий центр. Також поруч ходить транспорт до метро Васильківська та Академмістечко.
10 хвилин пішки або 5 хв на авто
Зовсім недалеко від таунхаусів IHOUSE Village знаходяться супермаркет Метро з великим вибором свіжої випічки, кондитерських виробів, м'яса, риби, овочів та фруктів, а на відстані 10 хвилин пішки — «АТБ-Маркет» та “Фора”.
5 хв на авто
Також поруч з IHOUSE Village знаходяться ТРЦ «Республіка Парк», до якого всього 5 хвилин на авто або транспортом. Окрім супермаркету та галереї магазинів різної спрямованості у ТРЦ працюють кінотеатр, ресторани, боулінг та дитяча розважальна
зона і багато всього іншого.
5 хв на авто
У радіусі 5 хвилин автомобілем від IHOUSE Village розташовані меблеві центри та будівельні супермаркети «Епіцентр», «Аракс», «Агромат» «Ікеа» та багато інших.
Не потрібно далеко йти, щоб посидіти у своєму улюбленому кафе або ресторані. Поруч з IHOUSE Village знаходяться найкращі заклад піцерія Domino's Pizza, кондитерская Cinnabon, бургерна Star Burger, рестораны Тануки, The Varenik
McDonald’s та ще багато иншіх
Найближчі дитячі садки всього лише в 5-7 хвилинах від IHOUSE Village , це дитячий садок №211, дитячий садок СвітлоFor Kids, дитячий садок "Мандаринка" та інші.
Пішки ходити на заняття зможуть учні нової школи СЗШ №279 ім. П. Григоренка, всього лише 10-15 хвилин. Також в 5-7 хвилинах на авто знаходиться: Дитяча художня школа №9, Приватна школа "Family & Friends", Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №260 з поглибленим вивченням української мови та літератури, школа “Європейський колегіум” , школа “Лико Скул” та багато інших.
Всього за 10 хвилин від таунхаусів IHOUSE Village розташована одна з головних локацій міста Києва, це “ВДНГ” Культурно-інноваційний центр, місце проведення міжнародних та національних фестивалей і виставок, рекордна кількість сімейних розваг. Саме тут вперше в Україні було створено унікальний сезонний розважальний парк «Зимова країна на ВДНГ» із величезною ковзанкою, гірками, центральним офісом українського Діда Мороза, маршрутами для прогулянок верхи, парком крижаних скульптур, святковими ярмарками.
ЗАГАЛЬНИЙ ВИГЛЯД
ТА ГЕНПЛАН МІСТЕЧКА
ПЛАНУВАННЯ БУДИНКІВ
1 ПОВЕРХ
2 ПОВЕРХ
3 ПОВЕРХ
Загальна площа будинку (90 m²)
БАЖАЄТЕ ПОБАЧИТИ ВСЕ НА ВЛАСНІ ОЧІ?
ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ НА ПЕРЕГЛЯД ТА ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ВАШИМ МАЙБУТНІМ БУДИНКОМ ОСОБИСТО
УМОВИ ПРИДБАННЯ
Розстрочка
Розтермінування до 12 місяців
Початковий внесок 50 % від вартості таунхауса
При повній оплаті
Ви отримуєте гарантований бонус у розмірі 3000 $ на виконання нашою компанією додаткових ремонтних робіт у вашому будинку *
* Подробиці про додаткові ремонтні послуги, які надає наша компанія, ви можете дізнатися за телефонами, вказаними на сайті, або при зустрічі з менеджером відділу продажу.
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ
РЕМОНТ
СУЧАСНЕ
ПОДВІР'Я
МАНГАЛЬНІ
ЗОНИ
ОБЛАШТУНОК
ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ
ДОДАТКОВІ РЕМОНТНІ ПОСЛУГИ
ИДЕАЛЬНЕ ДОПОВНЕННЯ ДЛЯ ВАШОЇ ОСЕЛІ
Ваше ім'я
Номер телефону
ЗАПРОШУЄМО НА ПЕРЕГЛЯД
вашого майбутнього!
КОНТАКТИ